تبلیغات
دانشجویان اقتصاد کشاورزی - عجیب ترین رستوران های جهان

دانشجویان اقتصاد کشاورزی

هرچه میخواهد دل تنگت بگو!

عجیب ترین رستوران های جهان

در دنیایی که در آن زندگی می کنیم همه چیز می تواند عجیب به نطر برسد، حتی رستوران! بطوریکه برخی از رستورانها در سراسر دنیا با نوع لباس پوشیدن و یا نوع غذاهایی که سرو می کنند، سعی دارند تا خود را به هر قیمتی بیشتر از پیش معروف کنند. نمونه ای از این رستورانها را در این پست می بینید:
رستوران تخم مرغی

 

این رستوران عجیب تخم مرغی که نام اصلی آن "لذت" است، در چین واقع شده و مساحت آن 600 متر مربع می باشد. در داخل رستوران اتاقکهایی به شکل تخم مرغ وجود داشته که افراد برای صرف غذای خود به داخل آنها رفته و درب را نیز می توانند ببندند. این رستوران رسما از تاریخ 1 می 2012 آغاز به کار کرده است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.ir


رستوران توالتی

 

مشتریان این رستوران برای سفارش و صرف غذایشان بر روی صندلی هایی به شکل توالت فرنگی می نشینند! این رستوران نیز در شنزن چین واقع شده است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.irرستوران جوان پرون

 

این رستوران جالب در بوئنس آیرس آرژانتین واقع شده و در این رستوران مجسمه ای از رئیس جمهور سابق آرژانتین وجود دارد که افراد می توانند با آن عکس بگیرند. نام اصلی این رستوران "یک قهوه با پرون" است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.irرستوران مدرسه ای

 

گارسونهای این رستوران عجیب با پوشیدن یونیفرم هایی به شکل فرم مدرسه، تداعی گر درس و مدرسه و معلم و دانش آموزند! این رستوران در توکیو ژاپن واقع شده است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.ir


رستوران ارتشی

 

نمای کلی رستوران نان و تفنگ را در بیروت مشاهده می کنید. آشپز و گارسون های این رستوران همگی لباس نطامی به تن می کنند. شعار این رستوران این است:"ساندویچ ها می توانند شما را بکشند!"

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.ir
 


رستوران گارد سرخ

 

این رستوران جالب نیز در چین واقع شده و همگی پرسنل آن لباس ارتش سرخ چین به تن دارند. ایده این کار از زمان انقلاب فرهنگی چین به وجود آمده است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.irرستوران کلبه ای

 

یک گروه طراح بریتانیایی رستورانی جنگلی و هنری را تهیه کرده اند که به شکل کلبه های مستقل طراحی شده و هر فرد برای صرف غذای خود در یکی از این کلبه مانند ها جای می گیرد. این رستوران زیبا "The Pale Blue Door" نام دارد و در برلین است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.irرستورانی با نور مادون قرمز

 

رستوران عجیب بعدی در هالیوود قرار داشته و در آن نور مادون قرمز به کار برده شده است. همچنین گارسون های این رستوران نیز نابینا هستند.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.irرستوران بیس بال دوستان

 

کارمندان این رستوران با لباس ورزشی در حال مشاهده مسابقات بیس بال در اوکلند هستند و این رستوران مخصوص طرفداران بیس بال است. این رستوران در توکیو واقع است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.irرستوران عکس ها

 

این رستوران که در شمال انگلستان واقع شده عکسهای همه افراد مشهوری را که در افتتاح هتل 4 ستاره بیتلز حضور داشتند را به دیوار آویخته است. این رستوران نیز وابسته به همین هتل است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.irرستوران بیمارستانی

 

پیشخدمت این رستوران با پوشیدن لباس پرستاری در حال ریختن قطره ای مثل ویتامین در ظرف غذای مشتریانش است. این رستوران در تایپه واقع شده است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.ir


رستوران خون آشام ها

 

پیشخدمت این رستوران خود را به شکل بازیگر رومانیایی Petrica Moraru در نقش خون آشام در آورده و به طاهر برای آنان خون سرو می کند. نام این رستوران دراکولا بوده و در بخارست واقع است.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.ir


رستوران لانه گنجشک

 

رستوران "لانه گنجشک" در تفریحگاه "سونیفا کری" در کشور تایلند، یکی از زیباترین رستوارن های حال حاضر جهان به شمار می رود. این را گردشگرانی که به این رستوارن رفته و در آنجا غذا خورده اند، می گویند. این رستوران، در ابتکار عملی جالب، هر یک از میزهای نهارخوری خود را بر روی ارتفاع و محلی که شبیه به لانه گنجشک است و در وسط درختان قرار دارد، ساخته است. در واقع مشتریان در دل درختان و در ارتفاعاتی که در سوی دیگر آن نمایی زیبا از دریا دیده می شود، به خوردن غذای خود می پردازند.

 


عجیـب ترین رستوران های جهان ! + تصاویر (2) www.taknaz.ir

 [ سه شنبه 13 تیر 1391 ] [ 03:56 ب.ظ ] [ فاطمه ] [ نظرات() ]